Puchar Polski: młodzież Gwarka bez respektu dla Walimia (FOTO)

W jedynym poniedziałkowym spotkaniu I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Wałbrzych juniorzy Gwarka Wałbrzych przegrali z KS Walim 0:2. Mimo porażki ekipa z ulicy Jagiellońskiej zasłużyła na słowa uznania walcząc jak równy z równym ze znacznie bardziej doświadczonym rywalem.

Puchar Polski
I runda na szczeblu podokręgu Wałbrzych:
Gwarek Wałbrzych - KS Walim 0:2
Sudety Dziećmorowice - Polonia-Stal Świdnica 0:11
Górnik Wałbrzych - Pogoń Pieszyce 0:3 (w.o., gospodarze zrezygnowali z rozgrywek)
Błękitni Słotwina - AKS Strzegom 0:3 (w.o., gospodarze zrezygnowali z rozgrywek)
Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa (odbędzie się 21 sierpnia)
S.T.E.P. Tąpadła/Wiry - LKS Bystrzyca Górna 0:2
GLKS Kamiennik - Kryształ Stronie Śląskie 0:8
Unia Złoty Stok - Unia Bardo 0:8
Piławianka Piława Górna - Lechia Dzierżoniów 0:3
Sparta Stary Waliszów - Victoria Tuszyn 3:0 (w.o., goście zrezygnowali z rozgrywek)
Słowianin Wolibórz - Piast Nowa Ruda 4:3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:4
 
II runda
Środa - 28 sierpnia:
Zagłębie Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce
KS Walim - MKS Szczawno-Zdrój
Czarni Wałbrzych - Polonia-Stal Świdnica
Górnik Nowe Miasto - Orzeł Lubawka 3:6 (awansem)
Zdrój Jedlina-Zdrój - Pogoń Pieszyce
Unia Bogaczowice - Włókniarz Głuszyca
Orzeł Witoszów - Victoria Świebodzice
Darbor Bolesławice - AKS Strzegom
Kłos Lutomia - Wierzbianka Wierzbna
Zieloni Mrowiny - Venus Nowice
LKS Marcinowice - Herbapol Stanowice
Cukrownik Pszenno - Makowice/Bielawa
PUO Wiśniowa - LKS Bystrzyca Górna
Unia Jaroszów - Grom Witków
Granit Roztoka - Zjednoczeni Żarów
Boxmet Piskorzów - Karolina Jaworzyna Śląska
Czermna Kudowa-Zdrój - Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Orlęta Krosnowice
Odrodzenie Szalejów Dolny - Łomniczanka Stara Łomnica
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Pogoń Duszniki-Zdrój
Włókniarz Kudowa-Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie
Iskra Jaszkowa Dolna - Sudety Międzylesie
Zamek Gorzanów - Śnieżnik Domaszków
KS Polanica-Zdrój - Trojan Lądek-Zdrój
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Sparta Ziębice
Unia Bardo - Lechia Dzierżoniów
Czarni Sieniawka - Sparta Stary Waliszów
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki
Delta Słupice - Bielawianka II Bielawa
Ślęża Ciepłowody - Słowianin Wolibórz
ATS Wojbórz - Skałki Stolec
Polonia Ząbkowice Śląskie - Orzeł Ząbkowice Śląskie
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
tekst i fot.
(ben)

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno