Uratowali jej życie
Około godziny 3:00 w nocy policjanci otrzymali informacje o próbie samobójczej 47-letniej wałbrzyszanki. Dzieki szybkiej reakcji udało się uratować jej życie, kobiera trafiłą do szpitala.  

 
 
 
 
O próbie samobójczej 47-latki policję poinformowałą córka kobiety.  Policjanci pojechali pod wskazany adres w dzielnicy Poniatów. Drzwi otworzyła im otumaniona 47-latka, która oświadczyła, że nic złego się nie dzieje. Dziwne zachowanie kobiety zaniepokoiło mundurowych. Na stole w kuchni zauważyli oni puste opakowania po różnych środkach psychotropowych. Kobieta przyznała, że zażyła kilkadziesiąt tabletek, gdyż ma problemy osobiste i nie chce już żyć.

Policjanci wezwali zespół ratownictwa medycznego, okazało się, że wałbrzyszanka mogła zażyć nawet 50  tabletek psychotropowych. Półprzytomna kobieta trafiła do szpitala. 

adm
foto: ilustracyjne (pixabay)
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno