Czy grasuje ekshibicjonista?

Czy w pobliżu Galerii Victoria grasuje groźny ekshibicjonista? Jak informuje jedna z wałbrzyszanek na facebookowej stronie Nowy Lepszy Spotted – ktoś wyskakuje z krzaków, obnaża się i masturbuje na popularnym skrócie prowadzącym do galerii.

Jak informuje kobieta za pomocą strony:
 
HEJ! CHCIAŁABYM TYLKO NAPISAĆ, ABY DO GALERII VICTORIA NIE CHODZIĆ SKRÓTEM OD STRONY ULICY WYJAZDOWEJ. JAKIŚ TYP ZACZĄŁ NAS GONIĆ (BYŁAM Z PRZYJACIÓŁKĄ). BYŁO TO OKOŁO GODZINY 11, FACET MASTURBUJĄC SIĘ WYSZEDŁ Z KRZAKÓW I ZACZĄŁ NAS GONIĆ. UCIEKŁYŚMY, REZYGNUJĄC Z ZAKUPÓW. 
 
Sprawę zaczęli komentować inni internauci. Okazuje się, że wątpliwa przyjemność spotkania ekshibicjonisty to nieodosobniony przypadek. Mężczyzna jest widywany w tych rejonach od dawna. Jak się okazuje do tej pory nikt nie zgłosił sprawy na policji, więc nie zostały podjęte żadne działania. 
 
red
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno