Menu

Tragedia w Pieńsku - nie żyje 10-latek

Tragedia w Pieńsku, 10 latek zginął podczas prac polowych, dziecko przygniecione zostało zbiornikiem z wodą. Policjanci apelują o ostrożność w trakcie prac polowych.

Tragedia w Pieńsku - nie żyje 10-latek
37-letni mężczyzna kierował ciągnikiem rolniczym z przyczepą, na której znajdował się zbiornik z wodą, a na zbiorniku siedział jego 10-letni syn. Kierujący chcąc zawrócić, zjechał na nieutwardzone pobocze, wtedy przyczepa wywróciła się, a zbiornik przygniótł chłopca.

Strażacy  przy użyciu specjalistycznego sprzętu (siłowników hydraulicznych) wyciągnęli chłopca. Niestety pomimo podjętej reanimacji dziecko zmarło w wyniku odniesionych obrażeń. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki oraz biegłym z zakresu rekonstrukcji wypadków. Policjanci będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności i przebieg tego tragicznego wypadku.

Policjanci apelują o ostrożność i zachowanie zdrowego rozsądku w trakcie wykonywanych prac polowych i korzystania z maszyn rolniczych:
 
Prace polowe są atrakcją dla dzieci. Niestety w trakcie wykonywania różnego rodzaju czynności z użyciem maszyn rolniczych bardzo łatwo o nieszczęśliwy wypadek. Apelujemy do opiekunów najmłodszych, aby zachowali szczególną ostrożność podczas prac w gospodarstwach rolnych.

kama
foto: ilustracyjne, pixabay


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
 
 
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

XD (15 sierpnia 2019 17:55)
Ludzie trochę współczucia i może choc odrobinę empatii dla rodziców.Przestancie skupiac się jedynie na kłotniach i własnych dupach!!!! Nie żyje chłopiec i czy to Wałbrzych czy jakiekolwiek inne miejsce trochę powagi!!!! Niech mu ziemia lekką będzie.
Gosc (15 sierpnia 2019 8:44)
Cytuję użytkownika: Zetor
Pieńsk?Gdzie to jest i kogo to obchodzi jakiś pieńsk?
Dobrze mówisz informacji a smutna Ale co ma Pieńsk do Wałbrzycha ponad 200km
Dariusz (14 sierpnia 2019 19:03)
Cytuję użytkownika: Zetor
Pieńsk?Gdzie to jest i kogo to obchodzi jakiś pieńsk?
A gdzie jest zetor i kogo on obchodzi? Jak zdychał będzie to sam się przekona.....
Zetor (14 sierpnia 2019 15:31)
Pieńsk?Gdzie to jest i kogo to obchodzi jakiś pieńsk?

Dodaj komentarz

traktor  |   nie zyje 10-latek  |   Zgorzelec  |  

Afgańczycy zatrzymani w Zgorzelcu. Niemcy ich cofnęli

Przechwycono prawie 200 kg marihuany o wartości ponad 8 mln zł.

Złodzieje skrzyń z amunicją usłyszeli zarzuty

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij