Tragedia w Pieńsku - nie żyje 10-latek

Tragedia w Pieńsku, 10 latek zginął podczas prac polowych, dziecko przygniecione zostało zbiornikiem z wodą. Policjanci apelują o ostrożność w trakcie prac polowych.

37-letni mężczyzna kierował ciągnikiem rolniczym z przyczepą, na której znajdował się zbiornik z wodą, a na zbiorniku siedział jego 10-letni syn. Kierujący chcąc zawrócić, zjechał na nieutwardzone pobocze, wtedy przyczepa wywróciła się, a zbiornik przygniótł chłopca.

Strażacy  przy użyciu specjalistycznego sprzętu (siłowników hydraulicznych) wyciągnęli chłopca. Niestety pomimo podjętej reanimacji dziecko zmarło w wyniku odniesionych obrażeń. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki oraz biegłym z zakresu rekonstrukcji wypadków. Policjanci będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności i przebieg tego tragicznego wypadku.

Policjanci apelują o ostrożność i zachowanie zdrowego rozsądku w trakcie wykonywanych prac polowych i korzystania z maszyn rolniczych:
 
Prace polowe są atrakcją dla dzieci. Niestety w trakcie wykonywania różnego rodzaju czynności z użyciem maszyn rolniczych bardzo łatwo o nieszczęśliwy wypadek. Apelujemy do opiekunów najmłodszych, aby zachowali szczególną ostrożność podczas prac w gospodarstwach rolnych.

kama
foto: ilustracyjne, pixabay


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno