Jechał na rozmowę o pracę... miał 4 promile

Blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 44-letni mężczyzna, ktory w Walimiu wjechał samoochodem w dom mieszkalny. Rekordzistą jest jednak 29-latek, który miał 4 promile. Jak tłumaczył policjantom, musiał wsiąść za kółko,  bo jechał na... rozmowę o pracę. 

Zatrzymany pijany kierowca w Walimiu to 44-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego. Mężczyzna we wtorek około godziny 8:00 rano wjechał w budynek mieszkalny przy ul. Wyszyńskiego w Walimiu. Mężczyzna był pijany, alkomat pokazał 1,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, kierowca nie miał też prawa jazdy. 

Niechlubny rekord należy jednak do 29-latka zatrzymanego w Legnicy - mieszkaniec powiatu jaworskiego miał blisko 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.  Policjantom tłumaczył się, że musiał wsiąść za kierownicę  bo jechał na...  rozmowę o pracę
Mężczyzna może stracić prawo jazdy nawet na 15 lat, grożą mu też dwa lata więzienia i wysoka grzywna. 

Z kolei jeleniogórscy policjanci zatrzymali motocyklistę, który jechał w centrum miasta z prędkością 132 km/h. 57-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego przekroczył prędkość o 82 km, stracił prawo jazdy na 3 miesiące, dostał 500-złotowy mandat i 10 punktów karnych.  Policjantom tłumaczył, że wraca ze zlotu motocykli i spieszy się do rodziny.

 
kat
foto: KMP Wałbrzych


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 


 

 
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno