Klasa A: będzie ciekawie

O ile w „okręgówce” mamy zaledwie jednego przedstawiciela, o tyle w klasie A zdecydowana większość ekip pochodzi z Powiatu Wałbrzyskiego. Dzięki temu niemal w każdej kolejce będziemy świadkami spotkań derbowych. Nie inaczej będzie już w inauguracyjnej odsłonie, w której między innymi Zagłębie Wałbrzych zmierzy się z Czarnymi Wałbrzych, Sudety Dziećmorowice sprawdzą Górnika Wałbrzych, a MKS Szczawno-Zdrój podejmie Górnika Nowe Miasto.

Przed inauguracją ligi największą niewiadomą jest postawa Górnika, który przed sezonem opuściło około 30 zawodników. Do dyspozycji trenera Marcina Domagały pozostało 14-15 graczy, ale niewykluczone, że to nie koniec zmian, gdyż kolejni piłkarze mają propozycje zmian klubowych, na które nie chcą przystać działacze Górnika. Według naszych informacji o sile biało-niebieskich stanowić będą: Mateusz Sobiesierski, Denis Dec, Adrian Mrowiec, Grzegorz Michalak, Piotr Krawczyk oraz Dawid Rosicki, do których dołączą juniorzy naszego klubu. Czy to wystarczy na podbój "Serie A"? O tym przekonamy się już w najbliższy czwartek, gdy wałbrzyszanie zagrają na wyjeździe z Sudetami Dziećmorowice. Początek wyjazdowej potyczki o godzinie 14. 
 
Klasa A
Plan I kolejki
Czwartek – 15 sierpnia, godz. 14:
Zagłębie Wałbrzych – Czarni Wałbrzych, godz. 11
Sudety Dziećmorowice – Górnik Wałbrzych
Victoria Świebodzice – Darbor Bolesławice
Orzeł Witoszów Dolny – Herbapol Stanowice
Unia Bogaczowice – Zieloni Mrowiny
Włókniarz Głuszyca – KS Walim
MKS Szczawno-Zdrój – Górnik Nowe Miasto, godz. 16
Unia Jaroszów – Górnik Boguszów-Gorce, godz. 16
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno