150 km/h przez Podgórze - Pochwalił się w internecie

Na nic apele policji i mówienie o wypadkach. Na facebookowej stronie Nowy Lepszy Spotted Wałbrzych ukazał się wpis, w którym internauta chwali się, że jechał 150km/h przez Podgórze. 

Ukazał się wpis o takiej treści:
 
„Pozdrawiam kolegę z e46 z którym lecieliśmy ponad 150 przez Podgórze.. Fajnie się ludzie obracali. Chłopak z f31”
 
W czasie kiedy ukazał się wpis policja prowadziła akcję „Prędkość” W akcji wzięło udział 22 policjantów wałbrzyskiej „drogówki”. Łącznie dokonali oni kontroli 72 pojazdów. Funkcjonariusze ujawnili 63 wykroczenia związane z przekroczeniem prędkości. Jeden z kierujących utracił prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie jej o 55 km/h na obszarze zabudowanym.
 
Sam wpis nie może być podstawą do ścigania mężczyzny. Muszą być dowody. Przypomnijmy głośną sprawę sprzed kilkunastu lat, kiedy właściciel Subaru w 4 minuty dojechał z Piaskowej Góry na Plac Grunwaldzki i pochwalił się filmem w internecie. 
 
Jak informuje rzecznik wałbrzyskiej policji, Marcin Świeży – Możemy prawnie sprawdzić tylko z jaką prędkością ktoś jechał, jeżeli zmierzymy tę prędkość. W sytuacji mężczyzny z Subaru biegli mieli materiał w postaci filmu. 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno