Pomóż policji - poszukiwani świadkowie
Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego, Wyszyńskiego i Sokołowskiego w Wałbrzychu
 
Do zdarzenia doszło 12 czerwca br. około godziny 11:50 na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego, Wyszyńskiego i Sokołowskiego w Wałbrzychu. Kierowca samochodu dostawczego nadjeżdżając od strony ul. Sokołowskiego, wjechał na skrzyżowanie i zaczął skręcać w lewo w ul. Wyszyńskiego i wymusił pierwszeństwo przejazdu, zmuszając kierującego autobusem miejskim do  gwałtownego hamowania. Jedna z pasażerek doznała obrażeń ciała.
 
Z zeznań pokrzywdzonej, świadków, a także na podstawie nagrań z monitoringu autobusu nie udało się wytypować sprawcy tego zdarzenia. Najprawdopodobniej był to samochód osobowo-dostawczy koloru białego. Policjanci poszukują osób, którzy posiadają informacje na temat numeru rejestracyjnego pojazdu, który brał udział w wypadku lub tożsamości kierującego samochodem - prosi o pomoc wałbrzyska policja.
 
Osoby które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzych pod numerami telefonów 74-842-03-58 lub 74-842-02-10, bądź o osobiste przybycie do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2, pok. 252. 

opr. kama
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno