Ekstraliga kobiet: sprawić niespodziankę i pokonać sosnowiczanki

Po niedawnej inauguracji sezonu u siebie z Medykiem Konin AZS PWSZ czeka kolejny zespół z górnej, ekstraligowej półki. W sobotę w samo południe akademiczki rozpoczną rywalizację z Czarnymi Sosnowiec, czyli brązowym medalistą ubiegłorocznego sezonu.

Za nami dwie kolejki nowego sezonu Ekstraligi kobiet. Kolejki, które przyniosły podopiecznym trenera Jasińskiego porażkę u siebie z Medykiem Konin 2:4, a następnie rehabilitację naszych pań w postaci wyjazdowej wygranej z UKS-em SMS Łódź 2:0. W sobotę wałbrzyszanki wracają na Ratuszową, aby podjąć jednego z faworytów do podium Mistrzostw Polski, czyli Czarnych Sosnowiec. Co prawda przyjezdne nie należą do ulubionych rywali AZS-u PWSZ, ale liczymy, iż po wspomnianym falstarcie z Medykiem tym razem Jagoda Sapor i jej koleżanki wzniosą się na wyżyny swych umiejętności, a w efekcie zdołają powstrzymać sosnowiczanki.
 
Ekstraliga kobiet
III kolejki
Sobota - 17 sierpnia, godz. 17:
AZS PWSZ Wałbrzych - Czarni Sosnowiec
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno