Ucieczka z nielegalnym tytoniem - 1,8 mln papierosów

Próbował uciekać dostawczym samochodem, a powodem ucieczki było 1,8 miliona papierosów bez akcyzy w jego aucie. 27-latek skończył ucieczkę uderzając w śmieciarkę i został zatrzymany przez policję. 

 

Strażnicy Graniczni poinformowali lubańską policję, że w dostawczym Peugeocie, który porusza się po lubańskich ulicach, przewożone są wyroby akcyzowe. Przy próbie zatrzymania, kierowca zaczął uciekać. Ucieczka nie trwała długo, 27-latek uderzył w smieciarkę i został zatrzymany przez policję. 

- W samochodzie przewożonych było ponad 1 800 000 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy o szacunkowej wartości 1,3 mln złotych. Jak obliczono, gdyby trafił do nielegalnego obrotu, Skarb Państwa straciłby ponad 1,6 mln złotych tytułem nie odprowadzonego podatku - informuje Straż Graniczna.opr. adm
foto: użyczone (Straż Graniczna) 


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno