Trzecia część Encyklopedii Świdnicy

Encyklopedia Świdnicy  to niepowtarzalny projekt, który zakłada stworzenie kompleksowej publikacji o wybitnych świdniczanach, ważnych datach w historii miasta i wszystkim, co nierozłącznie wiąże się ze Świdnicą.

W ramach I części encyklopedii miłośnicy wiedzy o Świdnicy  mieli możliwość skompletowania dwunastu zestawów artykułów poświęconych historii miasta, II część wydawnictwa obejmowała trzynaście etapów.

 

W sierpniu ukażą się pierwsze artykuły z kolejnej - III już części Encyklopedii Świdnicy. Osoby, które wpiszą się na listę subskrypcyjną, będą mogły nieodpłatnie, co kilka miesięcy odbierać kolejne karty encyklopedii w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Pierwszy komplet III części publikacji – segregator, strony przekładkowe oraz trzy pierwsze artykuły dostępne będą już od najbliższego poniedziałku, 5 sierpnia.
 
 
Na listę subskrypcyjną Encyklopedii Świdnicy można zapisywać się wyłącznie osobiście w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 18, w Czytelni Naukowej i Czytelni Czasopism (I piętro, pokój 202), w godzinach pracy biblioteki. Konieczne jest podanie imienia, nazwiska oraz złożenie własnoręcznego podpisu. Jedna osoba może subskrybować jeden egzemplarz encyklopedii. 
 
info: użyczone
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno