PiS zaprezentował kandydatów do sejmu

 Michał Dworczyk, Ireneusz Zyska i Wojciech Murdzek to pierwsze 3 miejsca listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 2 do wyborów parlamentarnych. PiS wystawił 16 kandydatów.

- Będziemy prezentować nie tylko program ogólnopolski, ale i dla regionu. To będzie czas konsultacji, czas o tego, co powinniśmy w tym programie zawrzeć. Jestem przekonany, że te osoby, które uzyskają mandaty, będą ten program realizować. Kandydaci są ze wszystkich pięciu powiatów. Każdy znajdzie kandydata, na którego warto oddać głos. - mówi Michał Dworczyk.
 
 
Poza listą do sejmu, Prawo i Sprawiedliwość wystawia kandydata do senatu, Kamila Zielińskiego - byłego wicewojewodę, a obecnie wiceprezesa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest Park.
 
- Te wybory będą determinowały rozwój Polski na kolejne lata. Rozpoczęliśmy 4 lata temu wiele dobrych zmian. Te zmiany były widoczne w samorządach. Trzeba powiedzieć, że ci moi przyjaciele, którzy ze mną stoją, byli współarchitektami tych zmian. - mówi Kamil Zieliński
 
Jak swoje szanse i listę oceniają kandydaci?
 
- Bardzo się cieszę, że lista Prawa i Sprawiedliwości w dużej mierze składa się z doświadczonych samorządowców. Mam nadzieję, że jest to gwarancja, że głos Polski lokalnej będzie słyszalny, zarówno w okresie kampanii, jak i działaniach przez okres 4 lat kadencji. Jestem przekonany, że jest to drużyna zwycięzców. - mówi Grzegorz Grzegorzewicz.
 
- W moim przekonaniu, mamy bardzo dobrą grupę, która może być doskonałą ofertą dla wyborców i mam nadzieję, że osiągniemy najlepszy wynik. - mówi Maciej Badora.
 
- Moim zdaniem, jest to lista mocna. Dzisiaj miałam okazję poznać kandydatów na tej liście. Na pewno będą wszyscy walczyć. W większości to samorządowcy, osoby doświadczone. Wiemy, że na pewno musimy wzmocnić Wałbrzych. Na pewno chcemy pozyskać więcej środków i wzmocnić powiat. - mówi Renata Wierzbicka.
 
 
 
 
red
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno