Klan Piotrowskich zaszalał w Sławnie

W Sławnie koło Piotrkowa Trybunalskiego rozegrano Mistrzostwa Polski w sprincie. Doskonale spisała się Patrycja Piotrowska (na zdjęciu pierwsza z prawej) z FPB WZK Victoria S.A. Cargo Express Wałbrzych, która zdobyła brązowy medal.

Rewelacyjnie drugą część kolarskiego sezonu rozpoczęła wałbrzyszanka Patrycja Piotrowska. Zawodniczka FPB WZK Victoria S.A. Cargo Express wywalczyła bowiem brązowy medal Mistrzostw Polski w sprincie. Warto podkreślić, iż to kolejny krążek naszej "góralki" w ostatnim czasie, tym cenniejszy, iż zdobyty w innej dyscyplinie aniżeli tej, którą na co dzień trenuje Patrycja.

 

Podczas niedawnej imprezy rozegrane zostały również wyścigi towarzyszące, w których mogli się sprawdzić zarówno młodsi, jak i nieco starsi kolarze. Reprezentujący wspomniany klub Mariusz Piotrowski (na ostatnim zdjęciu pierwszy z prawej), a więc ojciec Patrycji, zajął 8. miejsca w wyścigu mastersów, a najmłodszy z klanu - Mikołaj (Wałbrzyszka Szkółka Kolarska) - uplasował się na 7. pozycji wśród dzieci 10 - 12 lat.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno