Remont Maja i Zachodniej - jest wykonawca
Nieco ponad 41 milionów złotych będzie kosztował remont ul. 1 Maja i Zachodniej w Wałbrzychu. Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta wyłonił wykonawcę i na początku września zostanie podpisana umowa.
Do przetargu "Przebudowy drogi wojewódzkiej nr 367 – obwodnicy Sobięcina w Wałbrzychu tzw. Drogi Sudeckiej" stanęły dwie firmy. Tańszą ofertę od Budimexu, który buduje Obwodnicę Zachodznią Wałbrzycha, złożyła Eurovia Polska S.A. (Budimex - 45,8 mln zł.  Eurovia 41,3 mln zł.). 

Jak mówi dyrektor Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, Bogusław Rogiński umowa na przebudowę drogi podpisana zostanie na początku września (2-5 września). Kiedy zostanie wbita pierwsza łopata? Na to będziemy musieli jeszcze troche poczekać. Przetarg ogłoszony był na zasadzie zaprojektuj i wybuduj. 
 
opr. adm
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno