Ciągnik przygniótł mężczyznę
W Jedlinie-Zdroju (podczas prac leśnych) ciągnik stracił przyczepność i wywrócił się, przygniatając mężczyznę. Musiała interweniować straż pożarna. 
 
- Miejsce zdarzenia to była Jedlina-Zdrój przy ul. Ogrodowej na terenie jednego z oddziałów leśnych. Wykonywali przy pomocy ciągnika czynności na terenie lasu. W  ciągniku był jeden mężczyzna, drugi zgłosił zdarzenie. Sytuacja wyglądała tak, że na ostrym podjeździe ciągnik utracił przyczepność.  Ciągnik stoczył się, koziołkował i mężczyzna został uwięziony pod pojazdem. - mówi Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej. 
 
Straż Pożarna musiała ustabilizować ciągnik, wyciąć część elementów i wydobyć mężczyznę. Mężczyzna doznał obrażeń, miał przygniecioną klatkę piersiową, ale był przytomny. Został przewieziony na badania do szpitala. 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno