Cena życia bez bólu - 1 mln zł

Każdy krok sprawia jej ogromny ból ale mimo to przez większość życia starała się funkcjonować normalnie. Po wielu operacjach jej stan zamiast się poprawić jeszcze się pogorszył. Teraz Agnieszka Kudyra pomoc może otrzymać w Stanach Zjednoczonych ale kuracja, która jest ostatnią deską ratunku kosztuje aż milion złotych.

11 operacji w ciagu 20 lat i praktycznie każdy dzień przepełniony bólem. Choroba, która dotknęła Agnieszkę mimo wielkiej determinacji nie pozwala jej na prowadzenie normalnego życia.
 
- Od dziecka choruję na dysplazję włóknistą, jest to rzadka choroba rozrostowa z grupy łagodnych nowotworów kości. Na kościach tworzą się różnego rodzaju guzy, które trzeba stale badać bo każdy może okazać się nowotworem złośliwym. Mimo, że przeszłam 11 operacji mój stan na tyle się pogorszył, że w Polsce nie ma już dla mnie ratunku - mówi Agnieszka Kudyra.
 
 
Ostatnia szansa na normalne życie bez bólu to skomplikowana terapia - połączenie kilku operacji i długiej rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku w Stanach Zjednoczonych.
 
- Dzięki dobroci kilku osób udało się skontaktować z dr Feldmanem w USA, który zgodził się pomóc i przedstawił trzyetapowy plan leczenia. Niestety te operacje kosztują prawie milion złotych, dlatego muszę prosić o pomoc - mówi Agnieszka Kudyra.
 
 
Agnieszka jest podopieczną fundacji Serce dla Maluszka, na której konto można kierować wpłaty ale również prowadzona jest specjalna zbiórka na popularnej platformie Siepomaga.pl. Tam dzięki pomocy darczyńców udało się zebrać już prawie 100 tysięcy złotych ale jest to niespełna 10% potrzebnej kwoty a czasu jest coraz mniej.
 
- Niestety stan nogi cały czas się pogarsza. Kość się miażdży i przez to nogę mam krótszą już o 6 centymetrów. Przy tym towarzyszy mi ogromny ból, przez który nie jestem w stanie normalnie funkcjonować - twierdzi Agnieszka.
 
 
 
 
lub dokonaj wpłaty na konto:
Fundacja „Serca dla Maluszka”
Ul. Kowalska 89
43-300 Bielsko-Biała
Bank Millenium 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Tytułem: Agnieszka Kudyra
 
plr
foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno