Menu

Cena życia bez bólu - 1 mln zł

Każdy krok sprawia jej ogromny ból ale mimo to przez większość życia starała się funkcjonować normalnie. Po wielu operacjach jej stan zamiast się poprawić jeszcze się pogorszył. Teraz Agnieszka Kudyra pomoc może otrzymać w Stanach Zjednoczonych ale kuracja, która jest ostatnią deską ratunku kosztuje aż milion złotych.

Cena życia bez bólu - 1 mln zł
11 operacji w ciagu 20 lat i praktycznie każdy dzień przepełniony bólem. Choroba, która dotknęła Agnieszkę mimo wielkiej determinacji nie pozwala jej na prowadzenie normalnego życia.
 
- Od dziecka choruję na dysplazję włóknistą, jest to rzadka choroba rozrostowa z grupy łagodnych nowotworów kości. Na kościach tworzą się różnego rodzaju guzy, które trzeba stale badać bo każdy może okazać się nowotworem złośliwym. Mimo, że przeszłam 11 operacji mój stan na tyle się pogorszył, że w Polsce nie ma już dla mnie ratunku - mówi Agnieszka Kudyra.
 
 
Ostatnia szansa na normalne życie bez bólu to skomplikowana terapia - połączenie kilku operacji i długiej rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku w Stanach Zjednoczonych.
 
- Dzięki dobroci kilku osób udało się skontaktować z dr Feldmanem w USA, który zgodził się pomóc i przedstawił trzyetapowy plan leczenia. Niestety te operacje kosztują prawie milion złotych, dlatego muszę prosić o pomoc - mówi Agnieszka Kudyra.
 
 
Agnieszka jest podopieczną fundacji Serce dla Maluszka, na której konto można kierować wpłaty ale również prowadzona jest specjalna zbiórka na popularnej platformie Siepomaga.pl. Tam dzięki pomocy darczyńców udało się zebrać już prawie 100 tysięcy złotych ale jest to niespełna 10% potrzebnej kwoty a czasu jest coraz mniej.
 
- Niestety stan nogi cały czas się pogarsza. Kość się miażdży i przez to nogę mam krótszą już o 6 centymetrów. Przy tym towarzyszy mi ogromny ból, przez który nie jestem w stanie normalnie funkcjonować - twierdzi Agnieszka.
 
 
 
 
 
lub dokonaj wpłaty na konto:
Fundacja „Serca dla Maluszka”
Ul. Kowalska 89
43-300 Bielsko-Biała
Bank Millenium 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Tytułem: Agnieszka Kudyra
 
plr
foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ona (25 sierpnia 2019 22:13)
Cytuję użytkownika: Ziomal
Moze Owsiak by cos dorzucil bo ja juz nie wiem gdzie te pieniadze z orkiestry ida pewnie cpuny sie bawia na woostoku
Puknij sie w pusta lepetyne.
Moan (25 sierpnia 2019 11:32)
Wystarczy że przestaniemy mówić kto co ma dac tylko każdy coś od siebie da.
Ziomal (25 sierpnia 2019 7:34)
Moze Owsiak by cos dorzucil bo ja juz nie wiem gdzie te pieniadze z orkiestry ida pewnie cpuny sie bawia na woostoku
Bogacz (23 sierpnia 2019 17:05)
Moze cos walbrzych24 dorzuci jako dobry uczynek no i moze roman pomoze w koncu to dobry przyklad.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Agnieszka Kudyra  |   pomoc  |   siepomaga  |   zbiórka  |   rak kości  |   rzadka choroba  |  

''Dojna Strefa Ludzi PIS'' — konferencja parlamentarzystów Koalicji...

Pechowa ''13'' - Górnik przegrywa z PGE Turów

Jak żona reaguje, kiedy Janusz idzie się pobawić ptakiem?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij