Kolejne wzmocnienie AZS-u PWSZ

W najbliższą sobotę piłkarki AZS-u PWSZ czeka wyjazdowa konfrontacja z jednym z autsajderów rozgrywek, Mitechem Żywiec. W odniesieniu drugiego ligowego zwycięstwa akademiczkom ma dopomóc Kinga Podkowa, która dzisiaj związała się z naszą drużyną.

Przed zespołem trenera Jasińskiego kolejne spotkanie ligowe, a pierwsze z tych, które bezwględnie powinny wzbogacić nasze konto o 3 „oczka”. Mitech to ulubiony przeciwnik AZS-u, z którym w minionym sezonie dwukrotnie wysoko wygraliśmy, bo 5:0 oraz 5:1. Po trzech odsłonach obecnego sezonu rywalki okupują dolną część tabeli, ale trudno aby było inaczej, skoro w dotychczasowych meczach piłkarki z Żywca nie wywalczyły punktu, zdobyły zaledwie 1 gola tracąc przy tym aż 9 bramek. W osiągnięciu wyjazdowego zwycięstwa akademiczkom ma dopomóc pozyskana w czwartek z III-ligowej Ślęzy Wrocław niespełna 18-letnia Kinga Podkowa. To występująca w pomocy zawodniczka, która choć zapewne w sobotę rozpocznie potyczkę z Mitechem na ławce rezerwowych, to docelowo ma być podstawowym graczem w talii trenera Jasińskiego.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
tekst i fot.
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno