III liga kobiet: dziewczęta Zagłębia wchodzą do gry

Nie w niedzielę, ale już w sobotę rozegrany zostanie pojedynek III kolejki klasy A pomiędzy Zagłębiem Wałbrzych a Górnikiem Nowe Miasto. Specjalnie podkreślamy dzień derbowego pojedynku, gdyż niedziela na Dąbrowskiego zarezerwowana jest dla pań. Przed nami I kolejka III ligi kobiet, w której Zagłębie podejmie Ślęzę Wrocław.

Po latach posuchy w końcu doczekaliśmy się drugiego kobieciego zespołu, który reprezentować będzie nasz region. Mowa o Zagłębiu Wałbrzych, które już w najbliższą niedzielę pod wodzą trenera Łukasza Wojciechowskiego przystąpi do walki o III-ligowe punkty. O wspomniane punkty będzie bardzo trudno, zapewne wałbrzyszankom przyjdzie nieraz zapłacić przysłowiowe frycowe, ale w tym wypadku liczy się sam udział w rozgrywkach. O wsparcie kibiców nasze panie raczej nie muszą się martwić, o czym przekonamy się w najbliższą niedzielę o godzinie 14 na stadionie przy ulicy Dąbrowskiego. 
 
III liga kobiet
I kolejka
Niedziela - 25 sierpnia, godz. 14:
Zagłębie Wałbrzych - 1KS Ślęza Wrocław
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno