Menu

Ciągnik przygniótł mężczyznę

W Jedlinie-Zdroju (podczas prac leśnych) ciągnik stracił przyczepność i wywrócił się, przygniatając mężczyznę. Musiała interweniować straż pożarna. 
 
Ciągnik przygniótł mężczyznę
- Miejsce zdarzenia to była Jedlina-Zdrój przy ul. Ogrodowej na terenie jednego z oddziałów leśnych. Wykonywali przy pomocy ciągnika czynności na terenie lasu. W  ciągniku był jeden mężczyzna, drugi zgłosił zdarzenie. Sytuacja wyglądała tak, że na ostrym podjeździe ciągnik utracił przyczepność.  Ciągnik stoczył się, koziołkował i mężczyzna został uwięziony pod pojazdem. - mówi Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej. 
 
Straż Pożarna musiała ustabilizować ciągnik, wyciąć część elementów i wydobyć mężczyznę. Mężczyzna doznał obrażeń, miał przygniecioną klatkę piersiową, ale był przytomny. Został przewieziony na badania do szpitala. 
 
red
 
 
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

ciagnik  |   wywrotka  |   wypadek  |   policja  |   straz  |   pozarna  |  

Mamy szybkiego komendanta

Warsztaty ''Bezpieczny Senior''

Złodzieje figurki Matki Bożej zatrzymani

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij