Rusza Piłka Nocna w Świdnicy - zajęcia dla młodzieży

Od dziś na boisku przy ul. Ułańskiej w Świdnicy startują bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży. Spotkania pod okiem profesjonalnego trenera odbywać się będą w każdy piątek i wtorek w godzinach od 19:00 do 22:00.

Piłka Nocna to inicjatywa, która została opracowana wspólnie ze Szkocką Federacją Piłkarską, pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jej celem jest promowanie zdrowego stylu życia i prospołecznych postaw wśród młodzieży

 

- Pomysł na Piłkę Nocną przywędrował do nas ze Szkocji – mówi Lech Guzowski, pomysłodawca projektu. – Od kilku lat z powodzeniem gramy we Wrocławiu, cieszymy się, że teraz możemy objąć inicjatywą kolejne regiony.

 

Organizatorzy zapewniają sprzęt sportowy, a nad przebiegiem zajęć czuwać będzie profesjonalny trener. Nie trzeba wcześniej się zapisywać – wystarczy przyjść i grać.

 

Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 7 do 16 lat.

 

Szczegółowe informacje:

tel: 733 32 12 42

email: pilka.nocna@gmail.com 

 

 

pz/inf.prasowa
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno