7-latka pojechała samochodem taty
Na jakie pomysły potrafią wpaść dzieci? Na przykład, wybrać się na wycieczkę samochodem taty - pomysł udało sie zrealizować 7-latce z Wałbrzycha, na szczęście dziecku nic się nie stało.   
 

Właściciel sklepu rowerowego na ul. 11 Listopada zauważył samochód, który wjechał na trawnik i tam się zatrzymał. Myśląc, że ktoś może potrzebować pomocy mężczyzna podszedł do samochodu. Bardzo się zdziwił, gdy okazało się, że za kierownicą siedzi, zgodnie z przepisami, zapięta w pasy bezpieczeństwa...  7-letnia dziewczynka.

Mężczyzna zabezpieczył kluczyki i zadzwonił po policyjny patrol. Policjanci ustalili, że dziewczynka zabrała kluczyki do samochodu swojego taty, który spał w domu po nocnej zmianie. Wsiadła do auta, zapięła pasy  i ruszyła w drogę. Jak relacjonują świadkowie przejechała około 100 m i zatrzymała się na trawniku.  Na szczęście 7-latce nic się nie stało, dziewczynka najdała sie jednak sporo strachu. pos
foto:  KMP Wałbrzych

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno