Amatorska Liga Tenisa - wyniki lipca

Bartek Malczewski wciąż liderem klasyfikacji singla na półmetku Wałbrzyskiej Amatorskiej Ligi Tenisa, która odbywa się pod patronatem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Zmiana nastąpiła za to na 3. miejscu, na które awansował zajmujący dotychczas 6. pozycję - Krzysztof Rychter.

Klasyfikacja singla po III rundzie

1. Bartek Malczewski  300 pkt.

2. Tomasz Pieśla  293

3. Krzysztof Rychter  290

4. Sebastian Stalka  289

5. Dariusz Dudek  287

6. Artur Kasperowicz  284

7. Rafał Leżoń  280

8. Maciej Lang  279

9. Łukasz Sadowski  279

10. Marek Rajca  276

11. Mirosław Jałówko  271

12. Marcin Szyda  264

13. Radosław Żarkowski  259

14. Marek Turliński  258

15. Grzegorz Kuzioła  255

16. Jacek Angrys  254

17. Mateusz Makowski  252

18. Piotr Ek  248

19. Piotr Krukierek  246

20. Karol Rogóż  246

21. Wojciech Dobrowolski  243

22. Daniel Danaj  241

23. Witold Klimków  235

24. Waldemar Ochocki  234

25. Sławomir Bielawski  227

26. Rafał Rongiers  224

27. Ryszard Drogosz  221

28. Przemysław Jankiewicz  220

29. Maciej Urlik  214

30. Lucjan Luteńko  211

31. Adam Błaszak  211

32. Andrzej Jajko  208

33. Łukasz Duda  202

34. Krzysztof Klimaszka  200

35. Grzegorz Janik  198

36. Wojciech Paul  193

37. Przemysław Sulima  191

38. Artur Biedermann  189

39. Ireneusz Szul  186

40. Marek Mączka  180

41. Artur Kaszubski  172

42. Justyna Dąbrowska  171

43. Krystian Sanewski  170

44. Rafał Biedermann  170

45. Lidia Ek  167

46. Leszek Marciniuk  167

47. Andrzej Chudański  158

48. Violetta Biedermann  157

49. Danuta Tyrcz  157

50. Edward Staszkiewicz  153

51. Dariusz Borczyk  144

52. Mariusz Dybczyński  143

53. Stefan Kowalczyk  143

54. Mieczysław Markiewicz  138

55. Michał Kaszubski  135

56. Andrzej Rogóż  135

57. Jarosław Kloc  128

58. Waldemar Dulba  124

59. Szymon Zakrawacz  124

60. Henryk Obajtek  120

61. Henryk Fenik  118

62. Łukasz Maciaszek  112

63. Fryderyk Charzewski  112

64. Marcin Pachla  111

 

Klasyfikacja debla po II rundzie

1. Malczewski - Pożarski  198 pkt.

2. Stalka - Walkowicz  198

3. Kuniej - Dudek  198

4. Kus - Mertuszka  192

5. Górski - Pieśla  192

6. Kierepka - Kierepka  189

7. Błaszak - Głębocki  189

8. Dyląg - Rajca  186

9. Krukierek - Jałówko  184

10. Kiszkiel - Lizak  181

11. Dziemiańczuk - Rychter  178

12. Lang - Zachariasz  178

13. Bujak - Dobrowolski  176

14. Angrys - Biel  175

15. Raczkowski - Sadowski  170

16. Leżoń - Tanaś  167

17. Huszczo - Huszczo  167

18. Ek - Mankiewicz  166

19. Borek - Ochocki  165

20. Ek - Ek  162

21. Biel - Sulima  160

22. Dudek - Stec  159

23. Bondaruk - Rongiers  158

24. Jankiewicz - Ławniczak  154

25. Kasperowicz - Drzyzga  154

26. Martin - Żamojcin  153

27. Kus - Kus  148

28. Janik - Szul  147

29. Bielawski - Stawicki  145

30. Dąbrowska - Wasielewski  139

31. Szyda - Szyda  139

32. Drogosz - Dybczyński  137

33. Borczyk - Kubieniec  137

34. Biel - Biel  137

35. Biedermann - Grzebski  133

36. Markiewicz - Minor  129

37. Tyrcz - Trela  128

38. Chudański - Marciniuk  126

39. Fenik - Sulima  125

40. Skubisz - Stawicki  122

41. Miękinia - Staszkiewicz  120

42. Kloc - Urban  117

43. Bernatt - Witczyk  117

 

Klasyfikacja debla po II rundzie według grup

Grupa I

1. Kuniej - Dudek

2. Stalka - Walkowicz

3. Malczewski - Pożarski

4. Głębocki - Błaszak

5. Pieśla - Górski

6. Kus - Mertuszka  spadek

7. Kierepka - Kierepka  spadek

8. Krukierek - Jałówsko  spadek

 

Grupa II

1. Dyląg - Rajca  awans

2. Biel - Angrys  awans

3. Dziemiańczuk - Rychter

4. Lang - Zachariasz

5. Kiszkiel - Lizak  spadek

6. Raczkowski - Sadowski  spadek

7. Bujak - Dobrowolski  spadek

 

Grupa III

1. Huszczo - Huszczo  awans

2. Biel - Sulima  awans

3. Mankiewicz - Ek

4. Rongiers - Bondaruk

5. Ek - Ek

6. Leżoń - Tanaś  spadek

7. Ochocki - Feledyn  spadek

8. Dudek - Stec  spadek

 

Grupa IV

1. Jankiewicz - Ławniczak  awans

2. Kasperowicz - Drzyzga  awans

3. Kus - Kus

4. Martin - Żamojcin

5. Janik - Szul  spadek

6. Bielawski - Stawicki  spadek

7. Dąbrowska - Wasielewski  spadek

 

Grupa V

1. Biel - Biel  awans

2. Szyda - Szyda  awans

3. Drogosz - Dybczyński

4. Biedermann - Grzebski

5. Borczyk - Kubieniec  spadek

6. Markiewicz - Sulima  spadek

7. Tyrcz - Trela  spadek

 

Grupa VI

1. Fenik - Rogóż  awans

2. Chudański - Marciniuk  awans

3. Skubisz - Stawicki

4. Staniewski - Staszkiewicz

5. Bernatt - Witczyk

6. Kloc - Urban

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno