III liga kobiet: historyczny występ Zagłębia (FOTO)

Początki są zawsze bardzo trudne. Przekonały się o tym piłkarki Zagłębia Wałbrzych, które w historycznym, bo pierwszym występie przegrały ze Ślęzą Wrocław 0:13 w I kolejce III ligi kobiet.

Mimo ogromnej ambicji i woli walki podopieczne Łukasza Wojciechowskiego nie miały wiele do powiedzenia w konfrontacji z jednym z głównych kandydatów do awans do II ligi. Wałbrzyszanki przegrały ze Ślęzą 0:13, ale najważniejsze, aby wynik dzisiejszej potyczki na Dąbrowskiego nie wpłynął deprymująco na nasze panie. Jak bowiem przyznał obecny na spotkaniu Kamil Jasiński, trener ekstraligowego AZS-u PWSZ, owoce ciężkiej w końcu się pojawią, choć zapewne na pierwsze punkty przyjdzie nam jeszcze poczekać.
 
III liga kobiet
I kolejka
Zagłębie Wałbrzych - 1KS Ślęza Wrocław 0:13 (0:7)
Zagłębie: Angelika Stankiewicz, Natalia Marczewska, Nikola Kaczanowska, Klaudia Winnicka, Justyna Zagozdon, Aleksandra Ostrowska, Nikola Landenberger, Angelika Hudak, Nikola Ostrowska, Gabriela Owczorz, Sara Chudzik oraz Maja Kozłowska, Klaudia Słomiana, Agata Markiewicz, Natalia Krynicka, Nikola Basitta, Aleksandra Ziebeker. Trener: Łukasz Wojciechowski
 
Następny mecz
II kolejka
Niedziela - 1 września, godz. 14:
Zagłębie Wałbrzych - UKS Bierutów
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
tekst i fot. (ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno