Menu

Roztańczony Wałbrzych

Wałbrzych tańczył w rytmie disco. W Rynku odbyła się ostatnia wakacyjna sobota tematyczna organizowana przez biuro rewitalizacji miasta i Fundację Eko Patrol.

Roztańczony Wałbrzych
- Dziś mamy ostatnią sobotę, sobotę muzyczną, wakacyjną. Mamy nadzieję, że to będzie początek projektu, który w Rynku będzie powtarzany co roku, dzięki wydziałowi rewitalizacji i prezydentowi Romanowi Szełemejowi.  Za nami 3 soboty, cudowne, pełne energii i tematów, od retro, slow i sportu. Pomimo różnej pogody, zawsze dopisywała nam publiczność i uczestnicy – mówi organizatorka wydarzenia, Monika Falkiewicz.
 
Wałbrzyszanie mogli tańczyć, śpiewać, a na najmłodszych czekały gry i zabawy. Odwiedzający wałbrzyski Rynek mogli posłuchać też koncertu znanej z Wałbrzych Ma Talent – Justyny Medekszy. 
 
 
red
 
 
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

sobota  |   disco  |   falkiewicz  |   eko  |   patrol  |  

Drugie życie obiektów pokopalnianych

Invest Park wkracza do rzeczywistości wirtualnej

Czy przemysł może być mniej uciążliwy dla środowiska?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij