W górach z aparatem - wystawa fotografii

39 fotografów i przedstawicieli Oddziałów PTTK z całej Polski zaprezentuje swoje fotografie, podczas wystawy poplenerowej Forum Fotografii krajoznawczej PTTK. Wystawę będzie można zobaczyć w Galerii "Na piętrze" w Starej Kopalni.

Opis organizatora:

Fotografowie w wielu miejscach wałbrzyskiej ziemi starali się przy pomocy obiektywu, odkrywać rozmaite miejsca i przetwarzać ich niezwykłość na obrazy o bogatej wymowie artystycznej. Przenieśmy  się w sferę klimatów plenerowych, gdzie urokliwy spektakl odegrają mrok nocy, blask słońca, światło budzącego się poranka z kroplami rosy i  ścielącą się mgłą, cienie odchodzącego dnia, zmrok ogarniający tajemnice starych zamków, uroki miasta ze wszystkimi ich szczegółami, zaułkami, detalami architektury, miejskim gwarem, biedą, ubóstwem, czy też przepychem, krople deszczu, rozmywający powietrze ogień w ognisku, staw w kolorze odbijającego się w nim nieba, liść porzucony zbyt wcześnie przez drzewo i kwiat upominający się o  spojrzenie.

 

31 sierpnia o godz. 18:00

"Galeria na piętrze" Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury

Stara Kopalnia

 
pz/inf.prasowa
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno