Czwartki Lekkoatletyczne w Świdnicy

Po dwudziestu latach przerwy do Świdnicy powrócą Czwartki Lekkoatletyczne. Biegi odbędą się na dystansach od 60 do 1200m

Spotkania mają na celu popularyzację aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, oraz promowanie zdrowego stylu życia. Nasz piękny, nowoczesny stadion znakomicie nadaje się do uprawiania lekkiej atletyki. Mamy nadzieję, że możliwość sprawdzenia swoich możliwości w tak wyjątkowym miejscu będzie magnesem dla młodych ludzi – tłumaczą organizatorzy Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych.
 
W roku szkolnym 2019/2020 odbędą się dwa cykle po cztery spotkania każdy. Udział jest dobrowolny i bezpłatny. Terminy kolejnych spotkań: czwartek – 12.09.2019, czwartek – 03.10.2019, czwartek – 07.11.2019, czwartek - 05.12.2019 - finał cyklu; czwartek – 05.03.2020, czwartek – 02.04.2020, czwartek – 07.05.2020, czwartek - 04.06.2020 - finał cyklu.
 
 
Początek zawsze o godzinie 17.00 (zapisy). Start zawodów o 17.30. Czwartki Lekkoatletyczne będą odbywały się bez względu na warunki atmosferyczne. W okresie zimowym i w chłodne dni dostępna będzie szatnia na piętrze lodowiska.
 
Dzieci do 12 roku życia muszą być w obecności rodzica lub opiekuna prawnego w momencie weryfikacji i odbioru numeru startowego oraz podczas i po biegu. Dzieci starsze (powyżej 12 lat) zobowiązane są do posiadania pisemnej zgody rodzica na bieg. Weryfikacja dzieci szkolnych odbywać się będzie za okazaniem legitymacji szkolnej lub innego dokumentu ze zdjęciem.
 
 Na uczestników w zależności od ich wieku przygotowane będą biegi na dystansach od 60 do 1200 metrów. Po zakończonym biegu na każdego uczestnika czekać będzie słodki poczęstunek.
 
Organizatorzy zapewnią również opiekę medyczną w trakcie trwania imprezy.
Wszyscy uczestnicy, którzy wystartują w co najmniej trzech biegach, po zakończeniu cyklu 4 biegów otrzymają pamiątkowy medal i dyplom oraz wezmą udział w losowaniu nagród, które odbędzie się podczas spotkań finałowych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. 
 
red
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno