Menu

Policjanci zabezpieczyli 23 krzewy konopi

23 krzewy konopi indyjskich zabezpieczyli wałbrzyscy policjanci, a wszystko dzięki kontroli drogowej, podczas której wpadł 29-letni mieszkaniec naszego miasta.

Policjanci zabezpieczyli 23 krzewy konopi
Policjanci  podczas patrolu w dzielnicy Biały Kamień zatrzymali do kontroli drogowej jadącego samochodem 29-letniego wałbrzyszanina. Podczas legitymowania funkcjonariusze zauważyli, że mężczyzna dziwnie się zachowuje. Okazało się, że wałbrzyszanin posiadał przy sobie narkotyki. Podczas przeszukania pojazdu mundurowi zabezpieczyli także 23 krzewy konopi indyjskich.
 
Policjanci wpadli na trop narkotyków podczas kontroli, z samochodu wydobywał się nietypowy zapach. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że 29-latek może przewozić narkotyki.
 
Wałbrzyszanin w plastikowym pudełeczku leżącym na siedzeniu pasażera ukrył zawiniątko z suszem roślinnym, okazało się, że jest to marihuana.  Mężczyzna oświadczył, że sam wyhodował krzaki , a następnie wskazał miejsce hodowli. 
 
 
Mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi indyjskich. 29-latkowi grozi do 3 lat więzienia. Policjanci pobrali od mężczyzny także krew do badań, wyniki wykażą czy nie jechał on pod wpływem substancji odurzających.
 
 
Wałbrzyszaninowi może więc zostać postawiony kolejny zarzut. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny. 
 
red
foto: wałbrzyska policja
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

/// (29 sierpnia 2019 18:16)
Jechałem sobie pewnego pięknego dnia samochodem....Spokój cisza,nic nadzwyczajnego.W pewnym momencie zatrzymuje mnie ,,drogówka,, Dzień dobry,aspirant taki a taki.Wie pan jak należy jezdzić w Warszawie? Tutaj są reguły!!!! Kątem oka zobaczyłem kolegę sheriffa jak tamtego klepie po ramieniu i szepce,,To był twój ostatni blant dzisiaj,, Nikt nie jest w stanie przerobić Warszawy na Wałbrzych!!
;D (29 sierpnia 2019 18:02)
Cytuję użytkownika: Wizygot z Sulistrowicza
k***y pokroiły mi drzwi z zapytaniem "Pomidor?" I said it's me, "Na podłogę Bo będę strzelał, jak strzeliła Cię k***a z ucha" Najpierw dołek, a później chore myśli w głowie Kto zajebał szpagat na Van Damme'a?
Rozmawiałeś o tym z lekarzem?
Wizygot z Sulistrowicza (29 sierpnia 2019 10:27)
k***y pokroiły mi drzwi z zapytaniem "Pomidor?" I said it's me, "Na podłogę Bo będę strzelał, jak strzeliła Cię k***a z ucha" Najpierw dołek, a później chore myśli w głowie Kto zajebał szpagat na Van Damme'a?
sAs (29 sierpnia 2019 7:31)
(rozbawiony od rana ludzka głupotą:) a facet chciał tylko sznurek konopny, indyjski produkować z tych roślin. Do indyjskiej snopowiązałki. Tylko nie miał co z liśćmi robić. Odpadowymi! Wiadomo, ogniska z tego zdobić nie mógł, to spalał małymi porcjami. Właśnie wiózł je do utylizacji. I brawo za czujność policji, bo u nas nie wolno wozić odpadów autem do tego nieprzystosowanym! To jest napisane w kodeksie wykroczeń! Ukarać przykładnie, może zmądrzeje!
Maciuś z klanu (28 sierpnia 2019 18:43)
Brawo policja. Oby więcej takich akcji! Narkotyki to zło! A handlarzy tym złem należy zamykać!

Dodaj komentarz

marihuana  |   krzaki  |   policja  |   susz  |   konopie  |  

Udawał, że kupuje ziemniaki. Złapała go ochrona

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

Jawor: Kradł drewno z lasu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij