Będą nowe kasy przed Zamkiem Książ

Rosnąca popularność Zamku Książ przekłada się na wzmożony ruch turystyczny i coraz więcej odwiedzających z każdym rokiem. Aby usprawnić obsługę gości wkrótce przed budynkiem bramnym powstanie nowy obiekt, gdzie mieścić się będą kasy.

Usprawnienie ruchu turystycznego i poprawa komfortu gości odwiedzających Zamek Książ to obecnie priorytety zarządu. Nowa inwestycja była zaplanowana już dawno ale teraz mamy zapewnienia, że doczeka się realizacji.
 
- Przede wszystkim będzie to miejsce, gdzie turysći będą mogli zakupić bilety do zamku. Wprawdzie uruchomiliśmy zupełnie nowy, bardziej czytelny system zakupu online ale chcemy też zadbać o tych, którzy nie korzystają z Internetu. Przetestowaliśmy już takie rozwiazanie wprowadzając kontener przed budynkiem bramnym i to się sprawdziło. Dotychczasowy system sprzedaży w zamku nie byłby sprawmy przy tak dużej liczbie turystów. Mamy już lokalizację i mamy wszystkie pozwolenia - tłumaczy prezes Zamku Książ Anna Żabska.
 
Kwestia budowy odsuwała się w czasie z powodu sporu z jedną z firm telekomunikacyjnych, która miała w tym miejscu zainstalowane swoje urządzenia ale udało się już tę kwestię sfinalizować i lada chwila ogłoszony zostanie przetarg na wykonanie inwestycji. Nowe kasy mają zostać oddane do użytku na początku przyszłego sezonu turystycznego.
 
plr
foto: P.Tokarski
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com.
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno