Armada Szczecin przerwała passę wałbrzyszan (FOTO)

Niepokonany w rozgrywkach II ligi zespół ze Szczecina nie miał problemów z odniesieniem wyraźnego zwycięstwa nad futbolistami Miners Krause Wałbrzych. W ostatnim w rundzie zasadniczej spotkaniu przed własną publicznością podopieczni Pawła Sołtysiaka przegrali z Armadą 0:49.

Lider ze Szczecina nie dał żadnych szans ekipie Miners Krause Wałbrzych. Choć w obecnym sezonie nasi zanotowali komplet zwycięstw na własnym terenie, to jednak w konfrontacji z Armadą atut gry przed własną publicznością niewiele pomógł chłopcom Sołtysiaka. Gospodarze przegrali aż 0:49 i praktycznie stracili szanse awansu do kolejnej odsłony rozgrywek. Wszystko bowiem zależy od jutrzejszego meczu pomiędzy Jaguars Kąty Wrocławskie a Angels Toruń. Jeśli górą będą Angels, to do zakończenia sezonu wałbrzyszanom pozostanie jedynie zaplanowany na 7 września, rewanżowy pojedynek na wyjeździe z Białymi Lwami Gdańsk.
 
II liga futbolu amerykańskiego
VII kolejka
Miners Krause Wałbrzych - Armada Szczecin 0:49
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
tekst i fot. (ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno