Menu

Zapraszamy na Festiwal Małych Prapremier

Pokazy, warsztaty, czytania, wystawy a przede wszystkim siedem świeżych spektakli konkursowych teatrów z całej Polski. Wielkimi krokami zbilża się czwarta edycja Festiwalu Małych Prapremier, który co dwa lata odbywa się w naszym mieście.

Zapraszamy na Festiwal Małych Prapremier
Festiwal małych Prapremier to jedyny na teatralnej mapie Polski festiwal, prezentujący wyłącznie prapremierowe spektakle dla dzieci i młodzieży. To niepowtarzalna okazja by w jednym miejscu zobaczyć najciekawsze nowości lub zapoznać się podczas czytań z tekstami, które dopiero mają szansę podbić polskie sceny.
 
- Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu i stowarzyszenie TE-ART zapraszają na czwarty Festiwal Małych Prapremier, który odbędzie się w Wałbrzychu między 15-20 września. Podczas festiwalu będzie można zobaczyć mnóstwo spektakli z całej Polski, zarówno dla dzieci, młodziezy jak i nieco starszych widzów. Zaprezentujemy również nasze spektakle i zaprosimy na warsztaty, praktycznie dla każdej grupy wiekowej. Wydarzeniu towarzyszą wystawy i koncerty - zaprasza dyrektor Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu Zbigniew Prażmowski.
 
Część festiwalowych wydarzeń jest bezpłatna. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Więcej  o tym wydarzeniu i planach artystycznych teatru dowiecie się z rozmowy z dyrektorem Zbigniewem Prażmowskim w programie Gość Dnia.
 
 
plr
foto: archiwum
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   festiwal małych prapremier  |   teatr lalki i aktora  |   festiwal  |   spektakle  |   warsztaty  |   wystawy  |   czytania  |   teatr  |   koncerty  |  

Pobiegli... prawie pół tysiaca osób na Mikołajkowym Biegu dla...

Boczne drogi i chodniki to dramat (FOTO)

Derby dla Górnika, Śląska II Wrocław ''rozjechany''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij