Remont ulicy Sybiraków na finiszu
Kolejna ulica w Świdnicy – ul. Sybiraków doczekała się wymiany nawierzchni oraz dodatkowych miejsc parkingowych. Zakończyły się prace drogowe, trwa przygotowanie oznakowania poziomego i pionowego. 
- To kolejny odcinek jezdni w mieście, który wymagał pilnego remontu. Interpelacje w tej sprawie składał  radny Albert Gaszyński. Podstawowy plus tej inwestycji to wygospodarowanie miejsc czasowego parkowania między innymi  dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkoli przy ulicy Ofiar Oświęcimskich. W związku z tym, mam nadzieję, że nie będzie już konfliktowych sytuacji na Osiedlu Zwierzynieckim – mówi prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska.
 
W ramach zadania wymieniono warstwę ścieralną jezdni, powstało także 15 nowych miejsc parkingowych. Wartość prac to ponad 237 tys. zł. 

 
opr. adm
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com.
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno