Menu

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

Uczniowie gimnazjów i szkół podstawowych spotkali się w jednym progu. Przed Wałbrzychem stało nie lada wyzwanie, ale jak potwierdza wiceprezydent Sylwia Bielawska, nasze szkoły pomieściły wszystkich uczniów i tylko w paru konieczna będzie praca na dwie zmiany.

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

Komentarze

AVA (3 września 2019 18:23)
Moja najukochańsza..Jak ja ją kocham!Razem na imprezach.Potem wiadomo!Następna porażka miłosna.To się zaczęło jak jej się zwierzyłam z moich sekretów.Zazdrosna o wpływy,zaczęła mnie potajemnie niszczyć.Teraz to już nie ważne.Teraz mam swój osobisty dramat.Piłam,piję i pić będę.Do tego znowu zaczynam się czuć facetem.

Dodaj komentarz

sylwia bielawska  |   edukacja  |   szkoła  |   reforma  |   liceum  |   pwsz  |   wałbrzych  |   strajk nauczycieli  |   podwójny rocznik  |   gość dnia  |   gimnazjum  |  

Przyszli kryminolodzy rozpoczęli studia w Szczawnie-Zdroju

75-lecie II Liceum Ogólnokształcącego

Parada Przyjaciół Schroniska (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij