Droga Sudecka - podpisanie umowy w piątek

Już w piątek podpisana zostanie umowa na budowę wałbrzyskiego odcinka tzw. Trasy Sudeckiej (przebudowa ulic 1-go Maja i Zachodniej).  Całkowita wartość inwestycji to ponad 41 mln. zł. 

 

Inwestycja obejmuje przebudowę ulic 1 Maja i Zachodniej w dzielnicy Sobięcin. To tzw. wałbrzyski odcinek Drogi Sudeckiej. Do realizacji tego zadania zgłosiły się dwie firmy:  Eurovia i Budimex (firma Budimex buduje obecnie Obwodnicę Zachodnią miasta). Oferta Eurovii to  niespełna 41,3 mln zł. , Budimexu  blisko 46 mln zł. 
 
Przebudowa ulic 1-go Maja i Zachodniej, prowadzona przez Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta będzie największą po zachodniej obwodnicy miasta inwestycją drogową, realizowaną aktualnie w Wałbrzychu. Całkowita wartość projektu wynosi niespełna 41,3 mln zł. z czego 85% to dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Umowa z Eurovią podpisana zostanie w piątek. 
 
kama
foto:ilustracyjne
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno