Remont wiaduktów - utrudnienia w ruchu

Rozpoczął się remont wiaduktów nad ulicą Stacyjną na Szczawienku. Występują utrudnienia w ruchu.

Tam są dwa wiadukty. Pierwszy jest bliżej ulicy Wrocławskiej (łukowy, dosyć duży) nad głównym szlakiem kolejowym. Oba wiadukty są remontowane jednocześnie.  - mówi Krzysztof Fila,kierownik Biura Transportu i Ruchu Drogowego Urzędu Miejskiego. 
 
Remont rozpoczął się nagle i wielu kierowców było zaskoczonych sytuacją. Znaki informujące o pracach znajdują się zarówno na ulicy Wrocławskiej jak i Uczniowskiej. 
 
- Ruch od ulicy do dworca jest utrzymany dla komunikacji publicznej, ale są ograniczenia. Zachęcamy do korzystania z komunikacji publicznej, jako dojazdu do dworca. Mały wiadukt ma takie parametry, że nie da się utrzymać ruchu jednokierunkowego, wahadłowego. Prace będą w świetle tego wiaduktu.  - mówi Krzysztof Fila,kierownik Biura Transportu i Ruchu Drogowego Urzędu Miejskiego. 
 
Prace mają zakończyć się około 6,7 października.
 
red
foto: fb Roman Szełemej
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno