Poseł Badora otworzył biuro

Maciej Badora, który przejął mandat poselski po Annie Zalewskiej otworzył swoje biuro w Wałbrzychu przy ul. Słowackiego 8.

Do końca obecnej kadencji sejmu nie pozostało wiele czasu ale świeżo upieczony poseł mimo wszystko chce mieć dobry kontakt z wyborcami, dlatego zdecydował że będzie prowadził biuro poselskie w swoim okręgu.
 
- Biuro będzie czynne w dni powszednie w godzinach popołudniowych, zakładamy że od około 14:00 do 18:00-17:00. Ze względu na to, że są różne potrzeby można umawiać się indywidualnie. Ja mam też inne obowiązki, nie mogę tylko przebywać w biurze ale po wcześniejszym umówieniu będę się spotykał z osobami, które chciałyby skorzystać ze wsparcia posła lub podzielić się nurtującymi problemami - mówi poseł Prawa i Sprawiedliwości Maciej Badora.
 
 
Z jakimi problemami mieszkańcy mogą szukać pomocy w biurze poselskim?
 
- W Wałbrzychu i całym regionie problemów jest bardzo dużo. Ja nie chciałbym ograniczać naszych mieszkańców w sprawach, z którymi mogliby przychodzić. Jakaś praktyka zostanie wypracowana a najwazniejsze w moim odczuciu są problemy, które dotykają całej społeczności ale zachęcam również by przychodzić ze sprawami indywidualnymi, które ciężko jest samemu załatwić - mówi Maciej Badora.
 
Biuro mieści się w budynku przy ul. Słowackiego 8, czyli siedziba również została odziedziczona po obecnej eurposłance Annie Zalewskiej.
 
plr
foto: P.Tokarski
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno