Menu

Gość Dnia - Mirosław Lubiński

- Jestem kandydatem niezależnym i nie startuje za namową żadnego ugrupowania. - deklaruje kandydat do Senatu, Mirosław Lubiński. Czy po ostatniej koalicji  PiS z Bezpartyjnymi Samorządowcami w sejmiku dolnośląskim, wyborcy uwierzą w te deklaracje?

 

Gość Dnia - Mirosław Lubiński

Komentarze

Taaak (5 września 2019 23:44)
Z pewnością tak samo niezależny jak i Szełemej. Tę swoją niezależność niósł na sztandarze dotąd, aż mógł był go zatknąć wprost między pośladkami Wałbrzyszan, zasiadłszy pierwej na wiadomym stolcu. Wtedy ów sztandar okazał się czerwony, farbowany na pomarańczowo-niebieski ...
Niezależny? (5 września 2019 23:38)
Przepraszam, ale od kogo niezależny? Przeciwwagę dla Dyduchów z innymi Kotarbami udaje. A to taki sam gad, z tego samego gniazda, zdaje się... Czy, może się mylę?
Pilot (5 września 2019 20:49)
Z takiego szamba jak PSL,SLD,PO czy Ciepłych z Wiosny perfumów nie bedzie A co do Pana Lubińskiego to niech sobie startuje no jakieś poparcie ma i tu zyskał gdy wszedł w koalicję z PIS.a kiedyś startował z SLD i PSL później jako bezpartyjny.Zresztą człowiek inteligentny mądry no i lekarz .A jako lekarz to dobry stetoskop .Ja mu życzę dużo głosów.Amen.
Jerzy Jacek Pilchowski (5 września 2019 19:05)
Jak wiadomo SLD i PSL jest ostro wkurzone i korzysta z okazji aby zrobić PO "kuku".

Dodaj komentarz

psl  |   polityka  |   paweł gancarz  |   mirosław lubiński  |   wybory  |   parlament  |   sejm  |   senat  |   gość dnia  |   pis  |   sejmik dolnośląski  |  

O Wałbrzychu znowu głośno dzięki... ''pojedynkowi'' księżnej Daisy

Zapowiedź kolejnych dopłat do węgla

Gość Dnia - Paweł Kukiz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij