Do szkoły wygodnym autobusem
Dzieci i młodzież z Gminy Walim, do szkoły będą dojeżdżać nowym, wygodnym  autobusem marki OTOKAR  ULYSO T. Jest to model, produkowany od 2018 roku, a w Polsce jest takich tylko sześć.Nowy pojazd zastąpi wysłużonego już 19-letniego Jelcza. 
Autokar dzięki wielu elektronicznym systemom, jest bardzo bezpieczny. Przy wyborze, jednym z wymagań, była duża trwałość pojazdu, dlatego podwozie zostało dwustronnie  ocynkowane. Z myślą o pasażerach zapewniono bardzo wygodne wnętrze o standardzie czterech gwiazdek.  Lotnicze fotele mają funkcję rozkładania i rozsuwania, a także podwyższania, oczywiście wyposażone są też w pasy bezpieczeństwa. Dla komfortu pasażerów, autobus wyposażono w dwustrefową klimatyzację oraz kilka źródeł ciepła.
 
 
Kierowca ma do dyspozycji pojazd o nowoczesnym mocnym silniku 320 KM , który jest jednocześnie bardzo oszczędny, co w naszym górzystym terenie ma duże znaczenie. 
 
Funkcja turystyczna nowego nabytku sprawi, że będzie można  wykorzystywać go  do  wyjazdów  wycieczkowych.   
 
opr.plr
foto: użyczone / UG w Wałimiu
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno