Zobacz kto kandyduje do Sejmu i Senatu. Znamy pełne listy kandydatów.
Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 2
Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej Wałbrzych,
Liczba mandatów - 8
Zasięg: część województwa dolnośląskiego obejmująca obszary powiatów: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki oraz miasta na prawach powiatu: Wałbrzych
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 1
SIEMONIAK Tomasz
- Platforma Obywatelska RP
2 MRZYGŁOCKA Izabela Katarzyna - Platforma Obywatelska RP
3 WIELICHOWSKA Monika - Platforma Obywatelska RP
4 SZUSZWALAK Tomasz Daniel - nie należy do partii politycznej
5 MITRASZEWSKI Tomasz Łukasz - Nowoczesna
6 ŚWIŁO Teresa - Platforma Obywatelska RP
7 GLAPIŃSKI Rafał Mariusz - nie należy do partii politycznej
8 INGLOT Andrzej Ryszard - Platforma Obywatelska RP
9 ROSIAK Mateusz - Inicjatywa Polska
10 ONYŚKÓW Paweł - nie należy do partii politycznej
11 SZCZYGIEŁ Zbigniew - Platforma Obywatelska RP
12 ŚWIERCZYŃSKI Jędrzej Maciej - Platforma Obywatelska RP
13 BEŚLERZEWSKA Małgorzata Urszula - Partia Zieloni
14 IWANCZ Jacek Julian - Nowoczesna
15 BEN AMARA Joanna Maria - Platforma Obywatelska RP
16
TUMIDALSKA Marta Magdalena
- Platforma Obywatelska RP
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 1 ŁAMBUCKI Roman - Konfederacja Wolność i Niepodległość
2 MICHALIK Karol - Ruch Narodowy
3 DANIELAK Damian Marcin - nie należy do partii politycznej
4 KRYSTYNIAK Krzysztof Adam - Ruch Narodowy
5 PRZEŚLICA-MARTYNOWSKA Anna Agnieszka - nie należy do partii politycznej
6 SUSŁOWSKA Krystyna Maria - nie należy do partii politycznej
7 WIELICZKO Angelika Agnieszka - nie należy do partii politycznej
8 SZACHNIEWICZ Przemysław Mateusz - Ruch Narodowy
9 OLEKSY-SARYSZ Marzena Emilia - nie należy do partii politycznej
10 ŁOSIAK Kamil Sebastian - nie należy do partii politycznej
11 GOMÓŁKA Damian Rafał - Korwin
12 LUDKOWSKI Piotr - Ruch Narodowy
13 NOWAK Katarzyna - Ruch Narodowy
14 MORKA Andrzej - Korwin
15 OKARMUS Ewa Jadwiga - Ruch Narodowy
16
POKRYWKA Stanisław
- Korwin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 GANCARZ Paweł Jarosław - Polskie Stronnictwo Ludowe
2 KOŁT Józef - Prawo i Sprawiedliwość
3 KWIATKOWSKA Ewa Daniela - nie należy do partii politycznej
4 KUCZEK Magdalena Dorota - nie należy do partii politycznej
5 RUDNICKI Jarosław Jerzy - nie należy do partii politycznej
6 BONIECKA Joanna Bogna - Polskie Stronnictwo Ludowe
7 SOKOŁOWSKA Maria - Polskie Stronnictwo Ludowe
8 DZIENDZIEL Wacław Alojzy - Polskie Stronnictwo Ludowe
9 MAZUR Paweł Mariusz - Polskie Stronnictwo Ludowe
10 UBIK Jarosław Marian - Polskie Stronnictwo Ludowe
11 WIERZBICKA-BARA Danuta Maria - nie należy do partii politycznej
12
KOWALSKA Sylwia Edyta
-
nie należy do partii politycznej
13 KARCH Izabela Maria - Polskie Stronnictwo Ludowe
14 SULIKOWSKA Natalia Weronika - nie należy do partii politycznej
15 KYCIA Radosław - Polskie Stronnictwo Ludowe
16
LONGAWA Stanisław Tadeusz
- Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 DWORCZYK Michał Paweł -Prawo i Sprawiedliwość
2 ZYSKA Ireneusz - Prawo i Sprawiedliwość
3 MURDZEK Wojciech Piotr - Porozumienie Jarosława Gowina
4 BADORA Maciej Adam - Prawo i Sprawiedliwość
5 GWÓŹDŹ Marcin Piotr - Prawo i Sprawiedliwość
6 BIELAWSKA Zuzanna - Prawo i Sprawiedliwość
7 SURMA Renata Lucyna - nie należy do partii politycznej
8 MUCHA Beata Maria - Prawo i Sprawiedliwość
9 DEC Jerzy Grzegorz - Prawo i Sprawiedliwość
10 WĘGŁOWSKI Jarosław - Prawo i Sprawiedliwość
11 SZPYTMA Bogusław Krzysztof - nie należy do partii politycznej
12 GREINER Małgorzata Joanna - Prawo i Sprawiedliwość
13 TARNACKI Marek rolnik Boguszów-Gorce -Prawo i Sprawiedliwość
14 SZYDŁOWSKA Ewelina Agnieszka - nie należy do partii politycznej
15 WIERZBICKA Renata Teresa - nie należy do partii politycznej
16
GRZEGORZEWICZ Grzegorz Sławomir
-
nie należy do partii politycznej
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 1 DYDUCH Marek - Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 KOTARBA Mariusz - Wiosna Roberta Biedronia
3 LECH Kornelia Joanna - Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 ŁĄCKI Adam Edward - Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 MUSIAŁEK Małgorzata Aleksandra - nie należy do partii politycznej
6 ZALEŃSKI Wiktor Piotr - nie należy do partii politycznej
7 CHOJNACKA Cecylia Agnieszka -Sojusz Lewicy Demokratycznej
8 WOLAK Tomasz Paweł - Wiosna Roberta Biedronia
9 CHUĆ Renata - nie należy do partii politycznej
10 SŁABICKA Jolanta Izabela - Sojusz Lewicy Demokratycznej
11 HABIERA-GÓRSKA Agnieszka Beata - Wiosna Roberta Biedronia
12 HÜPNER Dominik - Lewica Razem
13
CZAJKOWSKI Robert Aleksy
- Sojusz Lewicy Demokratycznej
14 SOŁTYSIK Janusz Tomasz - nie należy do partii politycznej
15 ZABORONEK Maciej Grzegorz - Lewica Razem
16 STABROWSKA Anna Ewa - Lewica Razem
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 1 SZPUR Anatol Kazimierz - nie należy do partii politycznej
2 GOLAK Julian Kazimierz - nie należy do partii politycznej
3 MICHAŃCIO Iwona Kornela - nie należy do partii politycznej
4 SZYMKIEWICZ Robert Artur - nie należy do partii politycznejj
5 LESZCZYŃSKA Marzanna Irena - nie należy do partii politycznej
6 GABRIEL Katarzyna Joanna - nie należy do partii politycznej
7 IGNOR Agnieszka Joanna - nie należy do partii politycznej
8 HAŁACZKIEWICZ Sebastian - nie należy do partii politycznej
9 BIELAWSKA Sylwia Małgorzata - nie należy do partii politycznej
10 ŚWITOŃ-PAWLICKA Grażyna Izabela - nie należy do partii politycznej
11 KOWALONEK Krystyna Wanda - nie należy do partii politycznej
12 LATUSZEK Wojciech - nie należy do partii politycznej
13 TUTKA Ewa Lucyna - nie należy do partii politycznej
14 CHOJNACKA Joanna Agata - nie należy do partii politycznej
15 ŁATA Artur Sławomir - nie należy do partii politycznej
16
ŁUCZKO Grzegorz Jakub
-
nie należy do partii politycznej
Kandydaci do Senatu w okręgu nr 4
Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej, Wałbrzych
Liczba mandatów: 1
Zasięg: obszary powiatów: świdnicki, wałbrzyski oraz miasta na prawach powiatu: Wałbrzych
1 KOŁACZ-LESZCZYŃSKA Agnieszka Maria - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Platforma Obywatelska RP
2 LUBIŃSKI Mirosław Aleksander - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA LUBIŃSKIEGO - nie należy do partii politycznej
3 ZIELIŃSKI Kamil Krzysztof - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ- Prawo i Sprawiedliwość
Kandydaci do Senatu w okręgu nr 5
Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej, Wałbrzych
Liczba mandatów- 1
Zasięg - obszary powiatów: dzierżoniowski, kłodzki, ząbkowicki
1 HAŁACZKIEWICZ Patryk Damian - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY - nie należy do partii politycznej
2 JURCEWICZ Stanisław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Platforma Obywatelska RP
3 SZWED Aleksander Jakub - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
opr. adm Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze