Schetyna, Kidawa-Błońska i Siemoniak w Wałbrzychu

Koalicja Obywatelska zaprezentowała wczoraj program wyborczy. Teraz kandydaci jeżdżą po kraju i prezentują jego założenia. Wałbrzych odwiedzili Grzegorz Schetyna i Małgorzata Kidawa-Błońska. Towarzyszył im poseł Tomasz Siemoniak i prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

-Dziękuję Pani marszałek i Panu przewodniczącemu, że przyjęli naszą propozycję, by rozpocząć kampanię w Wałbrzychu. 4 lata temu wygraliśmy tutaj wybory i rozpoczęcie kampanii jest tutaj znakiem do zwycięstwa. Obydwoje bardzo dobrze znają Dolny Śląsk i Wałbrzych, więc są tutaj naturalnie, mile widzianymi gośćmi. Te punkty, które zostały wczoraj przedstawione idealnie trafiają w potrzeby mieszkańców Wałbrzycha. - mówi poseł, Tomasz Siemoniak. 

 

- Rozpoczynamy dzisiaj kampanię wyborczą do parlamentu. Jesteśmy tutaj na Dolnym Śląsku. Tutaj, gdzie czujemy się bardzo dobrze i gdzie odwiedzając Wałbrzych, zawsze wiemy, że jest to szczególne miasto, ze szczególną historią, ludźmi, ale też świetnie zarządzane. - mówi Grzegorz Schetyna.

 

Niektóre z punktów programu Koalicji Obywatelskiej to opieka nad najstarszymi,  uproszczenie systemu zdrowotnego, ochrona środowiska i bezpłatny internet dla młodzieży.  

 

Na czele listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu nr 2 stanął Tomasz Siemoniak, były Wicepremier i Minister Obrony Narodowej, obecnie poseł ziemi wałbrzyskiej. 

 

Pełna lista kandydatów w okręgu wałbrzyskim (nr 2) do Sejmu:
1. Siemoniak Tomasz
2. Mrzygłocka Katarzyna
3. Wielichowska Monika
4. Szuszwalak Tomasz
5. Mitraszewski Tomasz
6. Świło Teresa
7. Glapiński Rafał
8. Inglot Andrzej
9. Rosiak Mateusz
10. Onyśków Paweł
11. Szczygieł Zbigniew
12. Świerczyński Jędrzej
13. Osojca-Kozłowska Sylwia
14. Iwancz Jacek
15. Ben Amara Joanna
16. Tumidalska Marta

 

 

pm
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno