Jeden ukradł kartę bankomatową, a drugi kamerę.

Dwaj złodzieje zostali zatrzymani przez policję. Pierwszy z nich, 39-latek, w ostatnim czasie trzykrotnie ukradł sprzęt elektroniczny ze sklepów przy ul. 1 maja w Wałbrzychu. Dzień później  złapano 24-latka - za kradzież portfela z dokumentami oraz za użycie cudzej karty bankomatowej.

Pierwszy z mężczyzn okradał sklepy w dzielnicy Sobięcin.  Mężczyzna ukradł kamerę oraz aparat cyfrowy o wartości blisko 2200 złotych. Policja zatrzymała 39-latka przy ul. Niepodległości. Mundurowi udowodnili podejrzanemu popełnienie kolejnych dwóch przestępstw, podczas których z innego ze sklepów w tym samym miejscu zginął sprzęt elektroniczny o wartości 1500 złotych. 
 
Drugiego z mężczyzn - 24-latka, który korzystał nieuwagę kobiety  i wykradł z jej torebki portfel z dokumentami oraz kartą płatniczą również zatrzymano. Zanim 22-latka zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa, wałbrzyszanin 6-krotnie wykorzystał kartę płacąc nią za zakupy za terenie miasta. 
 
Obaj podejrzani przyznali się do kradzieży  usłyszeli zarzuty i staną teraz przed sądem. 39-latkowi grozi do 5 lat więzienia. 24-latek może spędzić za kratami 10 lat w związku z tym, iż dokonał włamań na konto bankowe. 
 
red
foto: wałbrzyska policja 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno