Worek medali szczawieńskich tenisistów

Młodzi tenisiści KT Szczawno-Zdrój z kolejnymi cennymi trofeami. Swój dorobek o liczne medale powiększyli tym razem Oliwia Dróżdż, Marcel Guziński oraz Klaudia Owcarz.

Oliwia Dróżdż to czołowa zawodniczka kraju rocznika 2008, co potwierdziła w ogólnopolskich zmaganiach do lat 12 w Lubinie oraz Bielsku-Białej. W obu imprezach Oliwia wywalczyła 2. miejsce w singlu, a także wystąpiła w finale debla. Również w turnieju skrzatów, ale rangi wojewódzkiej, zagrał Marcel Guziński. Reprezentant klubu z uzdrowiska dotarł do półfinału imprezy we Wrocławiu.

 

Na koniec słów kilka o postawie Klaudii Owcarz, która błysnęła świetną formą w WTK młodzików w Piotrkowie Trybunalskim. Nasza tenisistka awansowała do grupy finałowej, w której po zaciętym, 3-setowym meczu musiała uznać wyższość utytułowanej Marty Nadajewskiej. Obie zawodniczki połączyły swe siły w deblu i w rezultacie stanęły na najwyższym stopniu podium.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno