Budżet partycypacyjny - głosowanie idzie słabo

Trwa głosowanie na projekty w ramach Wałbrzyskiego Budżetu Obywatelskiego  2020. Do dziś, do godz.  9:00  oddano zaledwie 1883 głosy.


 

Głosować można wyłącznie za pośrednictwem strony: https://wbo.walbrzych.eu/
Dobrze nie jest - od 1 września do dzis (10.09) do godziny 9:00 oddano zaledwie 1883 głosy. Władze miasta zachęcają do głosowania.

Projekt z pierwszego miejsca ma tych głosów 416, z drugiego 313, a z trzeciego 270. Głosować można do końca września. Statystyki poniżej. 

 
Budżet Obywatelski jest demokratycznym procesem, w ramach którego mieszkańcy współdecydują o wydatkach publicznych w mieście w perspektywie kolejnego roku budżetowego. W skrócie oznacza to, że:
- mieszkańcy zgłaszają propozycje projektów do budżetu, które następnie są analizowane pod kątem możliwości realizacji;
- propozycje projektów, które pomyślnie przeszły weryfikację poddaje się pod powszechne i bezpośrednie głosowanie;
- w efekcie, najwyżej ocenione lub najczęściej wskazywane propozycje projektów przeznacza się do realizacji – wpisując je do budżetu.
 
Uprawniony do udziału w głosowaniu jest każdy mieszkaniec miasta Wałbrzycha, który najpóźniej w dniu głosowania ukończy 14 lat. Głosować można wyłącznie za pośrednictwem strony: https://wbo.walbrzych.eu/

Wszystkie projekty budżetu partycypacyjnego znajdziesz TUTAJ

adm
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com.

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno