Menu

O co walczy Konfederacja?

Konfederacja Wolność i Niepodległość przedstawiła kandydatów do Sejmu z okręgu wałbrzyskiego. Poznaliśmy także program wyborczy, którym chcą przekonać do siebie Polaków.

O co walczy Konfederacja?
Wśród kandydatów komitetu Konfederacji Wolność i Niepodległość znaleźli się przedstawiciele Ruchu Narodowego, Korwina, Konfederacji oraz osoby niezrzeszone, którym bliski jest program tych ugrupowań.
 
- Bóg, Honor, Ojczyzna to nasze przesłanie za którym się wszyscy opowiadamy. Łączą nas też pozostałe sprawy jak silna rodzina, niskie podatki, polityka obronna i wymiar sprawiedliwości. Silna rodzina to zakaz promocji LGBT, podkreślam - promocji. Chcemy też wprowadzić zakaz seksualizacji dzieci poniżej 15 roku życia w szkole. Jednoznacznie opowiadamy się za ochroną dzieci nienarodzonych. Niskie i proste podatki - to co możemy już teraz zrobić to znieść opodatkowanie rent i emerytur. Jesteśmy też przeciwni podatkowi dochodowemu bo jest to kara za wykonaną pracę. Im więcej ktoś pracuje, tym więcej mu się zabiera. To niesprawiedliwe i wysoce demoralizujące dla ludzi - wymienia lider wałbrzyskiej listy Konfederacji Wolność i Niepodległość Roman Łambucki.
 
Komitet opowiada się także między innymi za wprowadzeniem kary śmierci dla morderców i pedofili. Chcą liberalizacji przepisów dotyczących obowiązkowych szczepień, likwidacji ZUS a także powszechnego dostępu do broni.
 
- Chcę by Polska wracała do dobrych zasad, które zbudowały naszą kulturę, między innymi do etyki chrześcijańskiej zawartej w Piśmie Świętym. Niestety odchodzimy od zasad zawartych w tej księdze, między innymi apostoł Paweł w Liście do Tesaloniczan napisał "kto nie chce pracować, ten niech nie je". Niestety w naszym kraju każe się podatkami ludzi za ciężką pracę a z tych podatków utrzymuje się ludzi, którzy mogą ale nie chcą iść do pracy. Jeśli dojdziemy do władzy to nie będziemy obiecywać guszek na wierzbie, że wszystkim będzie żyło się lepiej. Ludziom pracowitym i przedsiębiorczym będzie się żyło bardzo dobrze ale jeśli ktoś będzie leniem i nie będzie chciał iść do pracy to będzie mu się żyło źle - mówi wałbrzyszanin Damian Danielak, nr 3 na liście Konfederacji.
 
 
Zobacz całą konferencję Konfederacji zorganizowaną przez wałbrzyskich kandydatów:
 

 

Kandydaci Konfederacji Wolność i Niepodległość z okręgu nr 2:

 

1. ŁAMBUCKI Roman - Stronie Śl. 
2. MICHALIK Karol - Świdnica
3. DANIELAK Damian Marcin - Wałbrzych
4. KRYSTYNIAK Krzysztof Adam - Świdnica
5. PRZEŚLICA-MARTYNOWSKA Anna Agnieszka - Lądek-Zdrój
 
 
6. SUSŁOWSKA Krystyna Maria - Ząbkowice Śl.
7. WIELICZKO Angelika Agnieszka - Świdnica
8. SZACHNIEWICZ Przemysław Mateusz - Przystronie
9. OLEKSY-SARYSZ Marzena Emilia - Jugów
10. ŁOSIAK Kamil Sebastian - Międzylesie
11. GOMÓŁKA Damian Rafał - Dzierżoniów
12. LUDKOWSKI Piotr - Tąpadła
13. NOWAK Katarzyna - Wierzbna
14. MORKA Andrzej - Wałbrzych
15. OKARMUS Ewa Jadwiga - Boleścin
16. POKRYWKA Stanisław - Kłodzko
 
plr
foto: P.Tokarski
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

wyzwalacz (15 września 2019 11:03)
Konfederacja kompromituje się naiwnością, bo głownym postulatem powinna być Realizacja Wolnych Wyborów. W Polsce dokonywane są regularnie łamanie procedur demokratycznych i reguły pluralizmu przez układ dwupartyjny POPIS.Mimo pełnego poparcia dla postulatów Konfederacji to jak dla mnie jest to uczestnictwo w ogólnym oszustwie wyborczym.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   konfederacja  |   wybory  |   sejm  |   kandydaci  |   korwin  |   ruch narodowy  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij