Menu

Most z Zagórza do Michałkowej otwarty

Most z Zagórza Śląskiego do Michałkowej jest już otwarty. Obiekt był w remoncie od kwietnia bieżącego roku. Drogą, która przez niego przebiega, przejeżdża weekendowo nawet 4 tys ludzi. 

Most z Zagórza do Michałkowej otwarty
Remont utrudniał życie mieszkańcom i turystom, którzy musieli objeżdżać Jezioro Bystrzyckie.
 
- Mieszkańcy okolicy Michałkowej, ale też Glinna, do których ja się też zaliczam – czekali na to kilka miesięcy z utęsknieniem. Objazd wokół jeziora bardzo wydłużał nam wszystkim drogę do pracy. Na szczęście dzisiaj mamy koniec naszych męczarni. Jako radny sejmiku wojewódzkiego robię wszystko, aby znalazły się pieniądze na drogi. Mamy powiat położony w górach, te warunki wymagają czasami większych nakładów niż gdzie indziej. - mówi radny sejmiku, Mirosław Lubiński.
 
 
Całkowity koszt remontu, to ponad pół miliona złotych. 
 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mat (12 września 2019 15:25)
Cytuję użytkownika: Wyborca
Czy na zdjęciu są członkowie zarządu, ale który z nich odpowiada za infrastrukturę? Dobrze że radny sejmiku to kumaty gość. Panie Mirku powodzenia w wyborach!
Nawet nie chce mi się komentować.
gosc (12 września 2019 13:06)
Trzeba pomyslec jeszcze nad polaczeniem autobusowym walbrzych zagorze sl ! I bedzie super !
Z podz (11 września 2019 21:45)
Cytuję użytkownika: Z podz
A dlatego oni tam stoją? Coś się stało?
* a dlaczego
Z podz (11 września 2019 21:43)
A dlatego oni tam stoją? Coś się stało?
Edek (11 września 2019 16:31)
Ekipa od siedmiu boleści. Teraz będą otwierac, przecinac wstegi a potem wypna się jak zawsze!
Wyborca (11 września 2019 15:00)
Czy na zdjęciu są członkowie zarządu, ale który z nich odpowiada za infrastrukturę? Dobrze że radny sejmiku to kumaty gość. Panie Mirku powodzenia w wyborach!
Oles (11 września 2019 14:47)
Wierzbicka most otwierała to są jakieś jaja Wszystkich do Guta na lipę
Oles (11 września 2019 14:47)
Wierzbicka most otwierała to są jakieś jaja Wszystkich do Guta na lipę

Dodaj komentarz

most  |   zagorze  |   remont  |   rzeka  |   lubinski  |   przejazdy  |   objazd  |   slaskie  |   michalkowa  |  

Sobięcin: Wiemy, kiedy będzie koniec remontu ul. 1 Maja i Zachodniej

Stary Zdrój: Emeryci i renciści w końcu mają komfortowe warunki

Ponad 3,3 mln zł. na remonty kolejnych mieszkań w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij