Konkurs literacki o pióro Stanisława Michalika
Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy zaprasza mieszkańców Gmin Nowa Ruda, Głuszyca, Pieszyce, Jedlina-Zdrój, Walim do udziału w Konkursie  Literackim o Pióro Stanisława Michalika Moja „mała Ojczyzna”. 
 
 
Celem konkursu jest między innymi promocja zasobów kulturowych, historycznych i przyrodniczych całego obszaru Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Sowiogórskie” z uwzględnieniem tematyki ochrony środowiska. Do udziału w konkursie zachęcamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Prace w dowolnym gatunku literackim (np. opowiadanie, legenda, wiersz, kartka z pamiętnika) należy złożyć do 18 września 2019 r. osobiście w siedzibie Centrum Kultury- Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 26 , 58-340 Głuszyca lub  listownie na adres CK-MBP w Głuszycy lub mailowo na adres: spg2@wp.pl.  
 
Dla najlepszych w każdej z trzech kategorii wiekowych przewidziane są wartościowe nagrody. Regulamin konkursu REGULAMIN  oraz na CKMBP

Finał konkursu z wręczeniem nagród odbędzie się 25 września 2019 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury – MBP w Głuszycy. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba Chór Seniorów „Renoma”. 
 
Do pobrania:
-regulamin Konkursu,
- zgoda na przetwarzanie danych osobowych – osoby niepełnoletnie,
- zgoda na przetwarzanie danych osobowych- osoby pełnoletnie. opr. kat

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno