Zaginiony 12-latek odnaleziony

Kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu zagięcia policjanci prewencji odnaleźli zaginionego 12-latka. Chłopiec szcześliwie trafił pod opiekę mamy. 

 

Zaginięcie 12-latka zgłosiła zaniepokojona mama we wtorek po godzinie 19:15 gdy zaczęło robić się ciemno. Dziecko nie wróciło do domu o wyznaczonej godzinie (mał być o 18:00 w domu), chłopiec nie odbierał też komórki. Policjanci  otrzymali rysopis 12-latka i rozpoczęły się poszukiwania.  Po godzinie funkcjonariusze patrolując ulice Szczawna-Zdroju zauważyli przy ul. Kolejowej zaginionego nastolatka. 
 
Chłopcu na szczęście nic się nie stało, był jedynie zziębnięty.  Policjanci przewieźli młodego wałbrzyszanina do komisariatu, gdzie czekała już na niego  mama.
 
- Przypominamy, że zbliża się okres jesienno-zimowy. Temperatura powietrza już teraz może oscylować w porze nocnej w okolicach 0 stopni Celsjusza, dlatego nie bądźmy obojętni. Apelujemy o informowanie Policji o każdej zauważonej osobie leżącej lub siedzącej na ziemi, ławkach, przystankach, w altanach ogrodowych, która mogłaby być narażona na wyziębienie. Być może nasza wspólna pomoc przyczyni się do uratowania komuś życia - informuje wałbrzyska policja. 

adm
foto: użyczone KMP Wałbrzych


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno