Jest praca w Straży Miejskiej
Wałbrzysk Straż Miejska ogłasza nabór do pracy. Oferty możne składać do 20 września.
 
 
Jeżeli nie znosisz monotonii, lubisz pracę  w której każdy dzień jest inny, chcesz służyć społeczności lokalnej i dbać o porządek publiczny ta służba właśnie jest dla Ciebie. Praca w Straży Miejskiej jest pracą dla społeczeństwa.  Jest zadaniem trudnym i wyczerpującym, ale jednocześnie dająca wiele satysfakcji. Przyszli funkcjonariusze odbędą szkolenie podczas, którego będą się uczyć sposobów przeprowadzania interwencji, umiejętności zachowania się w ekstremalnych sytuacjach oraz poznają zagadnienia prawa - takie ogłoszenie pojawiło się na stronie wałbrzyskiej Straży Miejskiej. 
 
 
Kandydat na stanowisko powinien posiadać: wykształcenie co najmniej średnie, obywatelstwo polskie, ukończone 21 lat, uregulowany stosunek  do służby wojskowej, cieszyć się nienaganną opinią, korzystać z pełni praw publicznych, nie być karanym sądownie oraz być sprawnym pod względem fizycznym i psychicznym.
 
Oferty należy składać w zamkniętych kopertach ze wskazaniem jakiego stanowiska oferta dotyczy oraz z podanym adresem zwrotnym w terminie do 20 września 2019 roku na adres: Urząd Miejski w Wałbrzychu – Biuro Obsługi Klienta, ul. Sienkiewicza 6, 58-300 Wałbrzych. Szegóły - Straż Miejska Wałbrzych, tel. 74 64 44 842.

opr. kama
foto: użyczone (Straż Miejska w Wałbrzychu)


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno