O książkach dla dzieci Pod Atlantami

Marcin Szczygielski – grafik, dziennikarz i pisarz książek dla dzieci spotkał się z najmłodszymi czytelnikami w filii Biblioteki Pod Atlantami na Piaskowej Górze. 

Autor książek takich, jak Omega, Za Niebieskimi Drzwiami i Czarny Młyn opowiadał o nich dzieciom. Mówił też o adaptacjach filmowych jego twórczości i tym jakie są jego dalsze plany. 
 
 
- Jeżeli w ogóle pisanie książek jest ważne, to tylko tych dla młodych ludzi. Bo książki pisane dla młodych ludzi mogą coś zmienić, natomiast książki pisane dla dorosłych nie bardzo. Młodzi jeśli da im się fajne wskazówki, mogą być fajnymi ludźmi. Moja przygoda z pisaniem zaczęła się w 2008 roku. Moją pierwszą książką jest „Omega. Kiedy zacząłem ją pisać, to nie mogłem skończyć. Pisałem ją tak długo, aż wydawnictwo powiedziało żebym już przestał. - mówi pisarz Marcin Szczygielski. 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno