Dwaj poszukiwani mężczyźni w rękach policji

Jeden wpadł gdy pijany jechał rowerem, drugi podczas rutynowej kontroli - dwaj poszukiwani przez policję mężczyźni zostali już zatrzymani - obaj mają do odbycia karę więzienia a jeden z nich stanie przed sądem za kolejne przestępstwa. 

36-latek był poszukiwany do odbycia kary więzienia za pobicia, kradzieże i fałszowanie dokumentów.  Wpadł gdy pijany  jechał rowerem ulicą Kusocińskiego w Wałbrzychu. Mężczyzna trafił do aresztu w Świdnicy,  teraz najbliższe 3,5 roku spędzi w więzieniu. 

Z kolei 45-letni wałbrzyszanin, poszukiwany do odbycia kary roku więzienia za znęcanie się nad inną osobą, wpadł podczas rutynowej kontroli. Podczas zatrzymania próbował oszukać policjantów podając fałszywe dane. Teraz najbliższe miesiące spędzi w więzieniu i może szybko z niego nie wyjść, bo  przed sądem odpowie za kolejne przestępstwa, które popełnił kilka dni temu. 45-latek włamał się do trzech samochodów zaparkowanych na terenie jednego z zakładów wulkanizacyjnych w Wałbrzychu i ukradł z nich 4 akumulatory oraz 120 litrów oleju napędowego. Straty oszacowano na ponad 2500 złotych. Dodatkowo w skupie złomu groził pracownikom, że ich zabije, bo ci nie chcieli przyjąć od niego złomu,  podejrzewając że jest kradziony.  Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. 
 
opr. adm
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno