Święto Bluesa z Obstawą Prezydenta - Koncert w A'propos

Z okazji nadchodzących urodzin wielkiego B.B. Kinga w całym kraju organizowanych jest wiele imprez i koncertów bluesowych. Nie może zabraknąć wśród świętujących A'propos. W tym roku świętujemy z kultowym zespołem – Obstawa Prezydenta.

Muzyka zespołu to wywodząca się z bluesowej tradycji mieszanka takich stylów jak: rock and roll, blues i rock.

Obstawa Prezydenta już od ponad 30 lata rozpala swoją muzyką sceny w całym kraju, serwując na koncertach potężną dawkę rock and rolla, bluesa i rocka. Zespół wydał 7 płyt pełnych dobrej energii i rasowych dźwięków. Co ważne, swoje utwory a także covery Obstawy Prezydenta śpiewa w języku polskim: Motorowe życie; Do Twojego raju; Boom Boom; Nikt w to nie wierzy Obstawa Prezydenta ma na koncie tysiące zagranych koncertów również na największych festiwalach takich jak Przystanek Woodstock, Rawa Blues, Tyski Festiwal im. Ryśka Riedla, Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu i wielu innych. Laureaci legendarnego festiwalu w Jarocinie, nominowani do nagrody Fryderyk, autorzy i wykonawcy utworu "Nie do wiary"-hymnu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
13 września 2019, godz. 20:00
Klub A'propos
 
Bilety:
- 35zł przedsprzedaż
- 40zł w dniu koncertu
 
pz/inf.prasowa
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno